Dodany: 2013-01-02 12:24:23

 

Czym są fundusze emerytalneFundusze emerytalne powstały z myślą o naszych rentach i emeryturach jak podkreśla biuro rachunkowe szczecin. Każdy kto posiada umowę cywilno-prawną ma obowiązek zapisania się do otwartego funduszu emerytalnego w jednej z wielu agencji ubezpieczeniowych na terenie całego kraju.

 

Reforma systemu emerytalnego w naszym kraju doprowadziła do powstania takich funduszy, na których są systematycznie zbierane i odliczane nasze środki, które w przyszłości zostaną przeznaczone na poczet naszej emerytury. Aktualnie w naszym kraju istnieje kilkanaście otwartych funduszy emerytalnych, do których zapisały się osoby podlegające obowiązkowi ubezpieczenia społecznego.

 

Każdy członek funduszu emerytalnego ma określone prawa i obowiązki, Do praw, według biura jakim jest biuro rachunkowe szczecin należą między innymi prawo do zmiany funduszu raz na trzy miesiące, prawo do wglądu w roczne rozliczenie. Co więcej, biuro rachunkowe szczecin może pomóc nam w wyborze właściwego funduszu emerytalnego, dzięki czemu szansa na wyższą emeryturę wzrośnie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym są fundusze emerytalne
Nick: