Dodany: 2013-01-03 11:44:23

 

Informacje gospodarczeCo to są informacje gospodarcze? To między innymi nazwa przedsiębiorstwa, a w przypadku osoby fizycznej jej imię oraz nazwisko, co podkreśla biuro rachunkowe warszawa. Ponadto do informacjo gospodarczych należy adres siedziby firmy albo też zamieszkania osoby fizycznej.

 

Co więcej, biuro rachunkowe warszawa zaznacza, że klasyfikacja informacji gospodarczych obejmuje też REGON, numery identyfikacji podatkowej, PESEL, przedmiot działalności gospodarczej oraz imiona i nazwiska pełnomocników. Krajowy Rejestr Długów, EFRIF BIG SA i Info Monitor są biurami informacji gospodarczej. Dzięki takim biurom możemy sprawdzić osobę fizyczną lub przedsiębiorstwo czy znajduje się na krajowej liście dłużników.

 

Taka informacja gospodarcza jest bardzo pomocna w pracy banków i innych instytucji a także sklepów, które sprzedają produkty na tak zwane raty. Sprzedaż ratalna powinna być udzielana tylko osobom, które nie widnieją na liście dłużników, co zaznacza biuro rachunkowe warszawa. W praktyce często tak się nie dzieje – sądzą księgowi z biur, jakim jest między innymi biuro rachunkowe warszawa..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Informacje gospodarcze
Nick: