Dodany: 2013-01-03 11:31:13
 

Rachunki firmoweZakładając własną działalność gospodarczą powinniśmy udać się do banku w celu założenia rachunku firmowego. Każda firma, jak zaznacza biuro rachunkowe warszawa powinna posiadać własny rachunek bankowy.

 

Taki rachunek może być powiązany z naszym kontem indywidualnym, zwłaszcza w sytuacji, kiedy jesteśmy jedynymi właścicielami firmy. Z rachunku firmowego przelewamy wynagrodzenie dla naszych pracowników. Możemy też upoważnić biuro rachunkowe warszawa do wykonywania przelewów z naszego konta firmowego.

 

Wtedy też biuro rachunkowe warszawa zajmie się bezpośrednio comiesięcznymi należnościami względem Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i innych instytucji. Rachunek firmowy jest w dzisiejszych czasach niemalże niezbędny w prowadzeniu księgowości firmy, ponieważ wszelkie wpływy przychodzą właśnie na konto firmowe. Dzięki temu mamy podstawę do wystawienia faktur i rachunków. Wszelkie wpłaty są księgowane i możemy też zlecić stałe przelewy, co jest znacznym ułatwieniem pracy naszej i naszego przedsiębiorstwa.Dodaj nowy komentarz do artykułu Rachunki firmowe
Nick: