Dodany: 2013-03-06 09:02:38

 

Gdzie szukać firm windykacyjnych Kiedy mamy portfel wierzytelności możemy go sprzedać firma windykacyjna. Możemy to zrobić na dwa sposoby. Możemy wykorzystać internet w tym celu, za jego pośrednictwem albo wyszukujemy firma windykacyjna i zgłaszamy jej nasz kłopot, albo udzielamy się na platformie internetowej zwanej giełdą wierzytelności.

 

Na takiej giełdzie to firma windykacyjna szukają nas i naszych pieniędzy. PO zarejestrowaniu wierzytelności możemy czekać na firmy, które zgłoszą się do nas po odkupienie wierzytelności. Kiedy im ją sprzedamy za pewną mniejszą kwotę od wartości naszej wierzytelności to oni muszą ją sobie ściągnąć a my mamy kłopot z głowy jak to się potocznie mówi. Zgodnie z postanowieniami prawnymi większość z dostępnych na rynku firma windykacyjna nie ma obowiązku zwracać stu procent wierzytelności.

 

My płacimy im tylko procentem od wartości portfela wierzytelności a oni martwią się o resztę wartości. Firmy takie jak firma windykacyjna najlepiej znaleźć za pośrednictwem internetu. Trzeba przyznać, że to najlepsze źródło informacji i najbardziej kompleksowa wyszukiwarka..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Gdzie szukać firm windykacyjnych
Nick: