Dodany: 2013-01-03 11:40:05

 

E-sklepyJuż niejednokrotnie spotkaliśmy się z nazwą e-sklepy, które są sklepami internetowymi, jakie poleca biuro rachunkowe warszawa. Co można kupić w sklepach internetowych? Praktycznie wszystko, co dostaniemy w sklepie stacjonarnym, z tą różnicą, że nie przymierzymy bluzki, nie powąchamy pieczywa, nie sprawdzimy czy odtwarzacz do płyt CD działa poprawnie.

 

Jednak korzyści może być więcej niż minusów. Przede wszystkim, jak zaznacza biuro rachunkowe warszawa, sklepy internetowe mają bardzo atrakcyjne ceny produktów, często nie płacimy za przesyłkę, albo płacimy za przesyłkę tylko raz w przypadku zakupu kilku produktów u jednego sprzedawcy.

 

Poza tym biuro rachunkowe warszawa współpracuje z takimi sklepami internetowymi i zaznacza, że stosują one znakomitą politykę. Mianowicie, jeśli nie podoba nam się dana rzecz możemy ją odesłać i dostaniemy nową lub zwrot gotówki, czego większość sklepów stacjonarnych nie przestrzega. W niektórych sklepach stacjonarnych nie przyjmują nawet reklamacji ani zwrotów na wypadek złego rozmiaru..

Dodaj nowy komentarz do artykułu E-sklepy
Nick: