Dodany: 2013-01-03 11:49:08

 

FaktoringFaktoringiem nazywamy zwyczajowo czynność ściągania należności finansowych z pomocą specjalnie powołanej do tego instytucji lub specjalistycznej firmy na rzecz przedsiębiorstwa, które ma trudności z odzyskaniem swoich pieniędzy.

 

W naszym kraju faktoring, jak sądzi biuro rachunkowe warszawa, jest usługą zazwyczaj niespotykaną na porządku popularną w niektórych krajach a w Polsce przedsiębiorstwa pieniądze co nieczęsto kończy się porażką. Dlatego też biuro rachunkowe warszawa informuje swoich klientów o takiej formie odzyskiwania należności.

 

W takim układzie mamy faktor i faktoranta. Faktorantem jest przedsiębiorca próbujący odzyskać pieniądze a faktorem instytucja czy firma trudniąca się ściąganiem pieniędzy od nieuczciwych ludzi i firm. Faktoring jest naprawdę dobrym wyjściem z takiej sytuacji i jak podkreśla biuro rachunkowe warszawa ta usługa pomogła już wielu przedsiębiorcom. Dzięki temu mogli wyjść na prostą i zająć się interesami firmy a nie ściąganiem długów od swoich dłużników..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Faktoring
Nick: