Dodany: 2013-01-03 11:41:57

 

LeasingLeasingu bardzo chętnie udzielają instytucje kredytowe albo firmy udzielające pożyczek. Czym jest leasing? leasing jest pewnego rodzaju kredytem na przykład na samochód, najczęściej udzielanym firmom.

 

Firma może odprowadzać podatek VAT za zakupiony samochód w ramach leasingu. Raty są udzielane na dłuższy okres czasu, ale należy się liczyć z oprocentowaniem, co zaznacza biuro rachunkowe warszawa. Pożyczkodawca przekazuje pożyczkobiorcy prawo do korzystania z samochodu a po spłacie kredytu pożyczkobiorca może oddać samochód, jeśli już będzie wystarczająco wyeksploatowany.

 

Taka umowa jest dobrym rozwiązaniem dla firm transportowych, które często wymieniają samochody i mają trudności ze sprzedaniem starych pojazdów mechanicznych. Niejednokrotnie biuro rachunkowe warszawa pomagało swoim klientom w ułożeniu umowy na ich korzyść. Ponadto przy leasingu powinniśmy skorzystać z profesjonalnej pomocy księgowej, jakiej udziela właśnie biuro rachunkowe warszawa. Istnieją także inne rodzaje leasingu takie jak leasing finansowy i konsumencki..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Leasing
Nick: